Handel

GlobalReplicas.com oferuje

Szabla polska

globalreplicas.com

Pomimo tego, że szabla polska jest głęboko zakorzeniona w kulturze, pierwsze ślady tego typu broni zaobserwowane zostały w starożytnej Persji, Chinach, Asyrii oraz Egipcie. Zakłada się, że pierwsze szable powstały w Chinach i rozprzestrzeniły się na obszar Azji Środkowej. Do Europy dotarła dopiero w średniowieczu, a w XIV wieku pojawiła się na Węgrzech i Rusi Kijowskiej. Jeśli interesuje Cię taka broń, warto byś udał się na stronę internetową GlobalReplicas.com, gdzie znajdziesz wysokiej jakości, piękne repliki. Oferta szabli husarskich dostępna jest tutaj.

Dane kontaktowe:

PHU Carus
Kościańska 42 64-010 Krzywiń
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 693416012

Zapoznaj się z bogatą ofertą

www.sacramenti.com.pl

www.sacramenti.com.pl

Naczynia liturgiczne pełnią w chrześcijaństwie bardzo ważną rolę. Są one niezbędne do prawidłowego odprawiania Eucharystii, dlatego nie może ich zabraknąć w żadnym kościele. Podczas Przemienienia i udzielania Komunii Świętej korzysta się ze specjalnego kielicha, puszki zwanej cyborium oraz pateny. Powinny one być złote lub przynajmniej pozłacane w miejscu styczności z Krwią i Ciałem Chrystusa. Podczas nabożeństwa z adoracją Najświętszego Sakramentu, Hostię mocuje się w melchizedeku i umieszcza w monstrancji. Te i inne naczynia liturgiczne znajdą Państwo np. w sklepie Sacramenti.

Dane kontaktowe:

Sacramenti
Macierzankowa 14 60-175 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: +48 501 63 22 48

Obsługa handlu międzynarodowego - SLLOGISTIK

Intrastat Bielsko

www.sllogistik.com

Intrastat jest to działający od wielu lat w Unii Europejskiej oraz od 2004 roku w Polsce, system gromadzenia danych dotyczących statystyk związanych z handlem międzynarodowym, który dotyczy towarów, które nie są przedmiotem zgłoszenia celnego. Bielsko Biała to miasto w którym swoje usługi świadczy agencja celna Sllogistik, które w swojej ofercie posiada między innymi sporządzanie wspomnianych deklaracji Intrastat. Doświadczeni specjaliści z Sllogistik zapewnią Państwu prawidłowość wszystkich procesów związanych z deklaracją Intrastat.

Dane kontaktowe:

Agencja celna SL Logistik
Wyzwolenia 113 43-300 Bielsko-Biała
obszar: śląskie
nr kontaktowy: +48 33 813 22 40

Portal dla narzeczonych

Artykuły ślubne

www.slubnascena.pl

SlubnaScena.pl jest miejscem, gdzie każda przyszła Młoda Para znajdzie coś dla siebie. Zastaniecie tu Państwo różnorodne artykuły ślubne, między innymi biżuterię, materiały drukowane, czy dodatki. Wystawiane są one przez zewnętrznych partnerów, czego następstwem jest zdrowa konkurencja i najkorzystniejsze oferty. Ponadto, zamieszczone są również ogłoszenia fotografów, zespołów odpowiedzialnych za oprawę muzyczną a także koordynatorów ślubnych. Wejdź na portal www.slubnascena.pl i zapoznaj się z najnowszymi ofertami: http://www.slubnascena.pl/sklepik-slubny.html

Dane kontaktowe:

Ślubna Scena
Pałacowa 17B lok. 8 17-300 Siemiatycze
obszar: podlaskie
nr kontaktowy: 514 951 774

Zobacz naszą ofertę

Kliknij tutaj

jezdzik.com.pl

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko właściwie się rozwijało, warto jest zadbać nie tylko o jego aktywność psychiczną, ale także i o odpowiednią ilość ruchu. Już od najmłodszych lat rowerek biegowy sprawi, że codzienne spacery będą przyjemnością, a aktywność ruchowa zaowocuje w późniejszych latach. Co więcej, taki pojazd jest dostosowany nie tylko dla najmłodszych – kiedy dziecko podrośnie, można odpowiednio dopasować elementy do jego wzrostu. Wejdź na stronę Jeździk i dowiedz się więcej o ich pełnym asortymencie.

Dane kontaktowe:

Hulajnogi OTRIS
Bolkowska 1b lok. H2 01-466 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 790300275,793903919

Sklep internetowy oferuje

Garnet do cięcia wodą

www.surowceprzemyslowe.pl

Garnet do cięcia wodą posiada szerokie zastosowanie w przemyśle. Jest on bardzo często stosowany na przykład do oczyszczania różnorodnych powierzchni wykonanych z metali kolorowych i zwykłej stali. Stanowi rozwiązanie, które charakteryzuje się dużą ekonomicznością oraz dokładnością. Wykorzystując ten produkt możliwe jest uzyskanie dbale wykonanych i różnych kształtów z drewna, ceramiki, miedzi czy aluminium. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową firmy Surowce Przemysłowe. Pełna oferta znajduje się pod adresem: http://www.surowceprzemyslowe.pl/

Dane kontaktowe:

Surowce Przemysłowe
Gawrzyłowska 83 39-200 Dębica
obszar: podkarpackie
nr kontaktowy: 790733638

Najnowsze moedele

Sklep rowerowy Figiel Sport

figielsport.pl

W Krakowie istnieje niejeden sklep rowerowy, ale Figiel Sport to z pewnością jedno z najbardziej znanych miejsc ze względu na wysoką jakość oferowanych pojazdów. Zawsze dbają o pełne zadowolenie klienta i właśnie z tego względu cieszą się tak dużą popularnością wśród pasjonatów jazdy na rowerze. Co więcej, ich asortyment charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem, ponieważ doskonale wiedzą, że mnóstwo odwiedzających ich osób może posiadać różne wymagania. Jeśli jesteś zainteresowany ich produktami, wejdź na stronę.

Dane kontaktowe:

Sklep rowerowy Figiel
Imbramowska 26 31-212 Kraków
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: 12 415 04 64

Oferta sklepu internetowego Lilaróż

Zestaw hybrydowy Semilac

dyskontkosmetyczny.pl

Oferta sklepu internetowego DyskontKosmetyczny.pl cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ umożliwia zaopatrzenie się w wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach. Można tam zamówić między innymi kompletny zestaw hybrydowy Semilac, który pozwoli wygodnie, nowocześnie i pięknie malować paznokcie. Nie trzeba bowiem czekać aż lakier wyschnie ani martwić się o jego rozmazanie, gdyż utrwalenie lampą UV daje zaskakująco trwały rezultat. Metoda ta jest również jedną z najbezpieczniejszych dla płytki paznokcia. Pełną ofertę można zobaczyć pod adresem: http://dyskontkosmetyczny.pl/

Dane kontaktowe:

Dyskont Kosmetyczny Lilaróż
Chopina 4/76 62-510 Konin
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 796 998 836

Materace dziecięce

Więcej na minikraina.pl

minikraina.pl

Jedną z ważniejszych rzeczy dla jakości snu jest z pewnością odpowiedni materac. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci. Dlatego też warto zadbać o komfort dziecka. Materace dziecięce znajdujące się w naszej ofercie zapewnią odpowiednie warunki do snu dla najmłodszych. Dzięki nim każde dziecko zazna wygody i spokoju, co przekłada się na lepsza jakość snów. Materace oferowane przez firmę Minikraina podlegają szczegółowej kontroli na każdym etapie produkcji. Dzięki zastosowaniu przyjaznych materiałów dziecko nie będzie miało problemu z przyzwyczajeniem się do nowego materaca. Więcej na:

Dane kontaktowe:

Sklep dla Dzieci Minikraina
Kwiatowa 7 94-227 Łódź
obszar: łódzkie
nr kontaktowy: 608 684 894

Wakacje w Sierakowie

Jaroszewskie Wzgórze

www.jaroszewskiewzgorze.pl

Zachęcamy Państwa do spędzenia wakacji w Sierakowie. Nasz ośrodek został uznany za trzeci najlepszy ośrodek turystyczny w Wielkopolsce. Ośrodek znajduje się w pobliżu Puszczy Noteckiej, która należy do jednej z największych obszarów leśnych w Polsce. Nad jeziorem można aktywnie spędzić czas. Dostępne atrakcje to chociażby: kajaki, rowery wodne czy łódki do łowienia. Miłośnicy adrenaliny pod nadzorem profesjonalistów, mogą skorzystać ze szkoleń jazdy samochodem terenowym na trudnym terenie. Spróbować swoich sił w rajdach na quadach, czy polatać balonem na ogrzewane powietrze. Wakacje w naszym ośrodku w Sierakowie zostaną w Państwa pamięci do końca życia. Zapraszamy!

Dane kontaktowe:

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze
Grobia 60 64-410 Sieraków
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 609 331 332