Nieruchomości

Pawilon handlowy

http://pawilonysoltysiak.pl/pawilony-handlowe/

pawilonysoltysiak.pl

Coraz częściej można napotkać hale z płyty obornickiej, ponieważ stanowią one niebywale korzystne pod wieloma względami rozwiązanie. Bardzo ważna jest ich mobilność, ponieważ w przypadku tego rodzaju konstrukcji, nie musimy się decydować na jedną i niezmienną lokalizację budynku, lecz w razie potrzeby, bez większego wysiłku przenosić go w inne miejsce. Pozwala to tworzyć efektywne i dynamiczne strategie marketingowe. Jeśli chcą Państwo zainwestować w halę z płyty obornickiej, zalecany jest kontakt z firmą P.W.EFEKT.

Dane kontaktowe:

PW EFEKT s.c.
Krosin 7B 64-710 Połajewo
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 662 012 088

Oferta RR-Instalacje

Obsługa techniczna nieruchomości Warszawa

rrinstalacje.pl

RR-INSTALACJE to z pewnością godna polecenia firma, jeśli interesuje Państwa profesjonalna obsługa techniczna nieruchomości w Warszawie. Zgromadzili oni na swojej stronie internetowej mnóstwo referencji, co potwierdza wysoki standard ich usług. Sprawdzą między innymi hydrofornie, aby upewnić się, że wszystkie urządzenia pompują wodę pod odpowiednim ciśnieniem. Skontrolują również stan bram wjazdowych, aby skutecznie chroniły przed niepożądanymi wtargnięciami. Dzięki czyszczeniu instalacji wentylacyjnej, unikną Państwo z kolei np. pojawienia się grzybów na ścianach.

Dane kontaktowe:

RR-INSTALACJE
Odyńca 57/80 02-644 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 881 202 936

Sprawa dla rzeczoznawcy

Wycena lokalu Warszawa

www.dual-wyceny.pl

Wyjątkowo pomocna w procesie sprzedaży nieruchomości może okazać się fachowa wycena lokalu. Warszawa i firma DUAL Paloma Cieszkowska to kierunek, gdzie powinni się Państwo udać, by otrzymać pisemną wycenę Państwa nieruchomości. Stosując w swej pracy między innymi metodę porównawczą do określenia ceny mienia, rzeczoznawca z najwyższą możliwą starannością ustali końcową wartość majątku. Z tak przygotowaną, rzetelną opinią będą mogli Państwo uzyskać satysfakcjonującą i sprawiedliwą cenę sprzedażową nieruchomości na rynku wtórnym.

Dane kontaktowe:

Dual - Wycena Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy
Arki Bożka 4 01-464 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 502-629-065

Bogaty wybór

Sprzedaż domów Poznań

www.enklawanieruchomosci.pl

Interesują się Państwo ofertą sprzedaży domów w Poznaniu i okolicy? Zachęcam do kontaktu z firmą Enklawa Nieruchomości. Odwiedzając ich biuro sprzedaży na terenie miasta otrzymują Państwo wgląd do aktualnej oferty sprzedaży nieruchomości. Oferta obejmuje domy, działki, mieszkania oraz nieruchomości komercyjne. Dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy przez tą firmę otrzymują Państwo wyłącznie sprawdzone i bezpieczne oferty sprzedaży. Osoby zainteresowane ofertą zapraszam także na witrynę pod adresem www.enklawanieruchomosci.pl.

Dane kontaktowe:

Enklawa Nieruchomości
Grobla 17a/16 61-859 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: +48 61 853 50 21