Polecane Strony

Mówca motywacyjny i nie tylko

Artur Partyka

arturpartyka.com.pl

Artur Partyka to jeden z najpopularniejszych polskich lekkoatletów lat 90. Xxw. Za liczne osiągnięcia sportowe rangi światowej i europejskiej w 1996 decyzją prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego otrzymał Złoty Krzyż Zasługi. Artur Partyka oficjalnie zakończył karierę latem 2002 roku. Został on także wielokrotnie laureatem plebiscytu Przeglądu Sportowego, 6krotnie zdobył Złote Kolce. Partyka współpracuje z grupami lekkoatletycznymi. W 2009 roku został członkiem zarządu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Aktualnie Artur Partyka działa jako mówca motywacyjny, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, a także działa charytatywnie na rzecz sportu. Pełna informacja na temat wykładów power speech znajduje się tutaj.

Dane kontaktowe:

Akademia Małych Smoków

Przedszkole Warszawa Ursus

www.happycentre.pl

Akademia Małych Smoków to przedszkole z Warszawy, które w 2012 roku otworzyło kolejną filię: Ursus. Otwierane są nowe grupy w tym dla trzy i czterolatków. W przedszkolu zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone są w oparciu o podstawę programową przygotowaną przez Wydawnictwo NOWA ERA. Ponadto w przedszkolach wdrożony jest autorski program EVERYDAY ENGLISH. Polega on na wplataniu języka angielskiego do codziennych czynności podopiecznych, takich jak posiłki czy zabawa. Pozwala to na przełamywaniu barier językowych już od najmłodszych lat.

Dane kontaktowe:

Akademia Małych Smoków
Josepha Conrada 7 01-922 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 22 423 34 34

Oferta Denver Food

Żywność bezglutenowa

denverfood.pl

Coraz częściej dla wielu osób staje się faktem, że ich organizm nie toleruje glutenu. Bardzo często takie osoby zmuszone są do kupna tylko i wyłącznie żywności bezglutenowej. Firma denverfood.pl w swojej ofercie ma ponad 100 produktów bezglutenowych najwyższej jakości. Dowodem tego są świetne wyniki badań oraz certyfikaty, potwierdzające zachowanie wszystkich norm. Zaopatrując sklepy w żywność bezglutenową na terenie całego kraju zyskali zaufanie wielu klientów, a już niedługo planują rozszerzyć swoją działalności na skalę europejską.

Dane kontaktowe:

Denver Food
Pogodna 11 84-240 Reda
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: +48 501 730 057, +48 533 661 144

Ogłoszenia dla zdecydowanych

Adopcja psa

naszpies.com

Adopcja psa to wielka odpowiedzialność, więc należy się odpowiednio przygotować przed przyjęciem do swojego domu czworonoga. Ułatwi to z pewnością forum Nasz Pies, które wypełnione jest ciekawymi wpisami na temat pielęgnacji tych zwierząt. Dowiesz się, jak karmić swojego pupila i jak reagować w trudnych sytuacjach. Poza tym, nie brakuje także ogłoszeń związanych z adopcją psa, więc możesz tam wybrać zwierzaka dla siebie. Ponadto, masz również możliwość dodania własnego anonsu za darmo.

Dane kontaktowe:

Nasz Pies
Pijarska 79 05-530 Góra Kalwaria
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 505 813 237

Niełatwe zadanie

Wychowanie dziecka

www.malyindywidualista.com.pl

W przypadku rodziców małych dzieci, jak również już tych większych, często niełatwym zadaniem jest nadzór nad jego rozwojem, czy też prawidłowym postrzeganiem świata. Każdy z nas jest inny i wymaga różnego punktu spojrzenia. Z pomocą rodzicom przychodzi portal internetowy Mały indywidualista, który zawiera bardzo szeroką i urozmaicona gamę artykułów przygotowanych przez sprawdzonych i rzetelnych psychologów dziecięcych. Aktualnie wielu rodziców traktuje tą stronę jak swoistego rodzaju darmowe porady online dla każdego. Myślę, iż każdy rodzic odwiedzając tą stronę znajdzie potrzebne mu informacje. Polecam.

Dane kontaktowe:

Centrum Usług Psychologicznych
Barcicka 45 01-839 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 22 498 18 11

Wieszaki na odzież

http://www.swiatwieszakow.pl/

www.swiatwieszakow.pl

Istnieje obecnie wiele odmiennych od siebie rodzajów wieszaków, zróżnicowanych nie tylko pod względem rozmiaru i surowca, z jakiego zostały wykonane (np. plastiku - sprawdź), ale także z racji funkcji, jakie pełnią. Warto zwrócić uwagę na ich właściwe dobranie do konkretnego rodzaju odzieży, ponieważ w przeciwnym razie mogą się pognieść lub nawet nieco zniszczyć. Na przykład, na wąskim i prostym modelu należy umieszczać sukienki na ramiączkach oraz T-shirty. Z kolei wieszak z poszerzanymi ramionami nadaje się do płaszczy, swetrów i kurtek.

Dane kontaktowe: