Prawo

Kompleksowa obsługa prawna

Adwokat Zielona Góra

prawnikzgora.pl

Jeśli zależy Ci na możliwie jak najbardziej profesjonalnej obsłudze prawnej, powinieneś zwrócić uwagę na kompleksowe doświadczenie oraz wiedzę. Adwokat Mateusz Krzeptowski założył kancelarię w Zielonej Górze i tam świadczy swoje usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, rodzinnego, karnego, skarbowego, opiekuńczego czy gospodarczego. Tam świadczy usługi prawne dla wszystkich tych, którzy tego potrzebują. Po więcej informacji na temat jego działalności warto jest udać się na jego stronę internetową.

Dane kontaktowe:

Adwokat Mateusz Krzeptowski
Pod Filarami 2/10 65-068 Zielona Góra
obszar: lubuskie
nr kontaktowy: 607248676

Ochrona danych osobowych audy

iSecure

www.isecure.pl

Jednym z aspektów, o jakie powinna zadbać każda firma, jest skuteczna ochrona danych osobowych. Audyt, oferowany przez iSecure Sp. z o.o. pozwoli przekonać się czy wprowadzone zabezpieczenia spełniają swoje zadanie bez zarzutu. Dzięki wysokim kompetencjom i bogatemu doświadczeniu, potrafią oni starannie przeanalizować każdy szczegół, aby sporządzić dla Państwa rzetelny, precyzyjny raport. Ponadto, jeśli zauważą jakiekolwiek niezgodności, wyjaśnią co należy zrobić, aby ulepszyć system ochrony danych osobowych.

Dane kontaktowe:

iSecure Sp. z o.o.
Żurawia 43 00-680 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 22 379 63 95

Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel

Adwokat Gdańsk

adwokatsloboda.pl

Szukasz dobrego prawnika? Mieszkasz w Gdańsku? Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel to wysoko wykwalifikowany specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie odpowiednio poprowadzić nawet najtrudniejszą sprawę w taki sposób, by klient był zadowolony z ostatecznego rezultatu. Jej specjalizacją jest między innymi prawo karne, handlowe i gospodarcze, cywilne i pracy. Jeśli jesteś zainteresowany takimi usługami, wejdź na jej stronę internetową, by dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel
Strzelecka 7 80-803 Gdańsk
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 793 028 401

Pomoc prawna w Gdańsku

Sprawy o alimenty

www.adwokatsliwinska.pl

Jedną ze specjalizacji adwokat Agnieszki Śliwińskiej jest prawo cywilne. Dziedzina ta obejmuje między innymi sprawy o separację, rozwód, podział majątku i alimenty. Gdańsk stanowi lokalizację jej siedziby, gdzie zawsze spotkają się Państwo z profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem do klienta. Adwokat Śliwińska rozumie, iż tego rodzaju okoliczności życiowe mogą być bardzo trudne, dlatego wykazuje się pełnym zrozumieniem i dyskrecją. Swoje usługi świadczy ona nie tylko na Pomorzu, lecz w całym kraju. Sprawdź szczegóły

Dane kontaktowe:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel
Strzelecka 7 80-803 Gdańsk
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 793 028 401

Pomoc prawna w rozwodu

Podział majątku Poznań

www.kancelariapuk.pl

Przez wiele lat wspólnego małżeństwa większość ludzi nie myśli o podziale majątku. Jednakże w niektórych przypadkach, następuje taka chwila, kiedy jest to konieczność. Podział majątku może być stresującym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, ale przy pomocy Kancelarii Radcy Prawnego Macieja Puka z Poznania te chwile będą mniej negatywnym wydarzeniem. Dzięki kompleksowemu wsparciu oraz profesjonalnemu podejściu, każda sprawa o podział majątku skończy się szybko i sprawnie.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Puk
Nowowiejskiego 43/13 61-733 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 601703237

Kancelaria Czarnota

Rozwody Poznań

www.kancelaria-czarnota.pl

W Kancelarii Czarnota w Poznaniu znajdą Państwo pomoc od doświadczonego adwokata, którego specjalizacją są: rozwody, spadki i inne sprawy z postępowania cywilnego. Nie wyklucza to jednak pomocy klientom w sprawach karnych, na różnych płaszczyznach sprawy. Oprócz tego świadczą oni tam również obsługę dla podmiotów gospodarczych. Dlatego też jest o miejsce, w którym zostaną Państwo obsłużeni w sposób rzetelny i kompleksowy. Dbając o zadowolenie swoich klientów otworzyli również swoją filię w Swarzędzu. Kancelaria Czarnota Kwiatowa 14/5, 61-881 Poznań, woj. wielkopolskie Telefon: +48 61 851 97 20 Telefon: +48 602 341 793 52.402468,16.929805

Dane kontaktowe:

Kancelaria Czarnota
Kwiatowa 14/5 61-881 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 602341793

Interesująca oferta

Adwokat Lublin W. Osak

www.adwokatzlublina.pl

Jeśli szukasz specjalisty z zakresu prawa, który posiada olbrzymią wiedzę z zakresu odszkodowań, to koniecznie sprawdź ofertę, którą specjalnie dla ciebie przygotował adwokat Wojciech Osak z Lublina. Zna on doskonale wszelkie niuanse związane z prawem cywilnym. Jest on zawsze na bieżąco, ze wszelkimi zmianami, które zachodzą w polskim prawie. To zapewnia mu wysoką skuteczność, podczas reprezentowania interesów swoich klientów. Wszelkie szczegóły na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej www.adwokatzlublina.pl.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Adwokacka Wojciech Osak
Prezydenta Gabriela Narutowicza 59 59/15 20-016 Lublin
obszar: lubelskie
nr kontaktowy: 509167721

Kancelaria Mojecki - Kraków

Nieuczciwa konkurencja

www.kancelariamojecki.pl

Dbając o dobro swoich klientów Kancelaria Mojecki, która specjalizuje się w prawie reklamowym, pozwala na korzystanie z jej usług w celu określenia czy aby nie spotkali się Państwo z przypadkiem nieuczciwej konkurencji. Dbając o wysokiej jakości usługi oferują rozbudowaną ofertę jak i sposób obsługi. Działają dla firm nie tylko z Krakowa. Dodatkowym atutem tej witryny są nie tylko informacje, ale też aktywnie prowadzony blog na temat nieuczciwej konkurencji i jak samemu się wystrzegać, aby nie zostać o nią oskarżonym. Blog dostępny jest pod adresem: http://www.kancelariamojecki.pl/blog-nieuczciwa-konkurencja/

Dane kontaktowe:

Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego
Torfowa 2/2 30-384 Kraków
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: 505 975 749

Gorąco polecany fachowiec

www.kancelariazielinski.pl

www.kancelariazielinski.pl

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie prawa karnego, to koniecznie skontaktuj się z mecenasem Rafałem Zielińskim. Posiada on doświadczenie jako prokurator, więc doskonale zna sytuację od tej drugiej strony. Dzięki temu sprawy karne ma bardzo dobrze obeznane. Na stronie internetowej www.kancelariazielinski.pl znajdziesz informacje na temat specyfiki tego rodzaju rozpraw. Dowiesz się czego możesz oczekiwać oraz jakie są możliwe warianty zakończenia rozprawy. Adwokat Zieliński świadczy usługi w Warszawie.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Adwokacka Rafał Zieliński
aleja Solidarności 94 01-016 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 607774799