Przemysł

Nejlepsze ceny na rynku

Zobacz ofertę

zomit.eu

Firma ZOMIT dzięki stałej modernizacji sprzętu i ciągłemu usprawnianiu procesów kształtujących metal do zadanych rozmiarów, może pochwalić się wysokim zadowoleniem wśród konsumentów. Obróbka mechaniczna jest główną usługą firmy i chętnie korzystają z niej wszyscy klienci zainteresowani profesjonalnym wykonaniem sprzętu metalowego. Znacząca większość z nich dostaje elementy i urządzenia dokładnie w takiej formie w jakiej sobie zażyczyli, a szybki czas realizacji i bezproblemowa obsługa podczas wykonywania zlecenia wpływa pozytywnie na kontakt i postrzeganie firmy na rynku.

Dane kontaktowe:

Zomit
Grunwaldzka 68 83-000 Pruszcz Gdański
obszar: zachodniopomorskie
nr kontaktowy: 58 301 93 65

Profesjonalne systemy dozowania cieczy

Kliknij tutaj

www.pompydozujace.com

Prowadząc własną działalność gospodarczą, tym bardziej taką, która specjalizuje się w przemyśle, warto jest zadbać o to, aby całe zaplecze maszynowe było wysokiej klasy. Dzięki trwałym i przydatnym urządzeniom poradzisz sobie z niejednym zleceniem, a Twoi klienci z pewnością będą zadowoleni z otrzymanych usług. Aby zakupić znane, dobre i trwałe systemy dozowania, bardzo przydatne przy rozlewaniu cieczy i poprawić jakość Twojej oferty, wejdź na stronę internetową sklepu Pompy Dozujące, a dowiesz się więcej.

Dane kontaktowe:

HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 61 665 79 00

Piec do kotłowni

Piece na pelet

www.ogrzewanie-akapit.pl

Planujesz remont kotłowni? Twój piec wymaga wymiany? Szukasz wydajnego i ekologicznego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego? Piece na pelet możesz kupić w sklepie www.ogrzewanie-akapit.pl. W ofercie znajduje się bogaty wybór urządzeń, które spełniają wysokie normy emisji spalin i są jednocześnie bardzo wydajne. Zakup urządzenia które będzie służyło przez lata musi być poprzedzony analizą potrzeb. Sprzedawca jest w stanie pomóc wybrać odpowiedni model. Piece na pelet są ekologiczne, wydajne i pomogą zredukować koszty eksploatacji.

Dane kontaktowe:

Ogrzewanie Akapit
Dąbrowskiego 96 60-576 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 61 847 47 00

BTH Numa Poznań

Zawory proporcjonalne Vickers

www.bthnuma.pl

Aby dostarczyć swoim klientom jak najlepszej jakości usługi oraz produkty, biuro techniczno-handlowe Numa przygotowało bardzo bogatą ofertę wysokiej klasy urządzeń takich, jak zawory proporcjonalne Vickers, rozdzielacze, pompy łopatkowe i tłokowe. Są oni świadomi różnorodnych oraz wciąż zmieniających się wymagań takich gałęzi przemysłu jak: budowa maszyn, hutnictwo, przemysł spożywczy czy farmaceutyczny oraz odlewnictwo. Dodatkowe informacje na temat działania biura oraz oferowanych produktów można znaleźć na stronie.

Dane kontaktowe:

Biuro Techniczno Handlowe NUMA s.c.
Romana Maya 1 61-371 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 693 372 578

Hale do wynajęcia Poznań

http://www.bumaluban.pl/hale-i-magazyny

www.bumaluban.pl

Jednymi z kluczowych obiektów firmy Buma Lubań są doskonale usytuowane hale magazynowe do wynajęcia. Poznań to miasto innowacyjne i przyciągające nowych inwestorów, dlatego też przedsiębiorstwo Buma Lubań stara się sprostać oczekiwaniom swoich najbardziej wymagających klientów, zapewniając im rozległe przestrzenie magazynowe. Wszystkie przemysłowe obiekty firmy są monitorowane, więc nie muszą się Państwo obawiać o powierzone towary i pakunki, gdyż są one całkowicie bezpieczne.

Dane kontaktowe:

BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
Romana Maya 1 61-371 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 61 871 51 01

https://www.hkl.pl/

Części Case, New Holland, Yanmar

www.hkl.pl

Magazyny firmy HKL BAUMASCHINEN są świetnie zaopatrzone, aby otrzymali Państwo przesyłkę błyskawicznie. Dzięki temu, awaria maszyny budowlanej nie spowoduje nadmiernego przestoju i nie wygeneruje tak wielkich strat. W HKL Polska oferowane są tylko oryginalne części Case, New Holland, Yanmar i nie tylko. Nie muszą się Państwo przejmować brakiem wiedzy na temat konstrukcji maszyn, ponieważ ich konsultant zawsze służy profesjonalną radą w wyborze odpowiedniego elementu. Zaopatrują się oni u renomowanych producentów, aby zapewnić Państwu pełną funkcjonalność i wysoką jakość wykonania. Mianowicie, oferują między innymi części Case, New Holland, Yanmar oraz Hudig.

Dane kontaktowe:

HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 61 665 79 00

Trawa golfowa

http://www.syngrass.pl/

www.syngrass.pl

W bogatej ofercie firmy Syngrass mieści się między innymi specjalna trawa golfowa. Dzięki niej, można przygotować odpowiednio dostosowaną do tej gry powierzchnię, a co więcej, nie martwić się o pielęgnację podłoża. Nie ma bowiem potrzeby koszenia ani nawożenia trawy syntetycznej, co pozwala zaoszczędzić czas i energię. Syngrass podejmuje współpracę nie tylko z organizatorami wydarzeń golfowych, lecz także z klientami prywatnymi, którzy chcą mieć swój własny, miniaturowy putting green wokół domu.

Dane kontaktowe:

Syngrass
Wincentego Różańskiego 6 62-050 Mosina
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 518 378 333