Rozrywka

CZatCafe.pl

Darmowy czat internetowy

http://www.czatcafe.pl/

Czujesz się samotnie? Masz kilka godzin wolnego czasu? A może po prostu interesuje Cię nawiązywanie nowych znajomości? Warto jest skorzystać z wielu dobrodziejstw, jakie oferuje nam Internet. Dzięki tak wyjątkowemu połączeniu wielu komputerów, możesz prowadzić konwersację zarówno ze swoim sąsiadem, jak i osobą znajdującą się na innym kontynencie. Jeśli jesteś zainteresowany takim rodzajem kontaktu, wejdź na stronę CzatCafe, gdzie znajdziesz darmowy czat internetowy. Pozbawiony jest on fałszywych kont oraz denerwujących reklam. Więcej o sposobie działania tego portalu dowiesz się po kliknięciu w ten http://czatcafe.pl/7,jak-dziala-nasz-czat.

Dane kontaktowe:

CzatCafe.pl
Przegródka Pocztowa nr 17, 42-693 Krupski Młyn,
obszar: śląskie
nr kontaktowy: +48 518 589 613

Podróż do ojczyzny Mickiewicza

Wycieczka do Wilna

http://www.abdar.pl/oferty/?onepage=5&destination=LITWA

Wilno, licząca ponad pół miliona stolica Wilna to jedno z najbardziej popularnych miejsc odwiedzanych przez obywateli naszej państwa. Bogate w zabytki miasto jest nie tylko piękne ale i urokliwe. Polacy stanowiący około 16 procent mieszkańców miasta traktują to miasto jak swoją ojczyznę i w pełni się z nią utożsamiają. Z tego powodu miasto jest ciekawe kulturowo oferując turystom wiele atrakcji. Wycieczka z biurem podróży Abdar to okazja aby przekonać się i zobaczyć na własne czy jak wygląda w tym pięknym mieście niegdyś leżącego na terenie Polski.

Dane kontaktowe:

Abdar
Józefa Piłsudskiego 27/25, 31-111 Kraków,
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: 12 430 07 34

Agencja Reklamy Czekolada

Organizacja eventów Poznań

http://arczekolada.pl/eventy/

Jedną ze specjalności agencji Czekolada stanowi organizacja eventów w Poznaniu lub okolicach. Mogą oni przygotować np. galę jubileuszową, która będzie elegancka i wytworna, dzięki czemu z pewnością zapadnie w pamięć uczestnikom. Można u nich również zamówić piknik firmowy, który może mieć charakter zamknięty i integrować pracowników lub też otwarty, czym przysłuży się budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Impreza w klimacie minionych lat lub bal maskowy? Takie eventy również nie stanowią problemu dla kreatywnej ekipy agencji Czekolada! Więcej na stronie: http://arczekolada.pl/

Dane kontaktowe:

Agencja Reklamy Czekolada
Szkolna 1/214 (Stary Rynek), 61-832 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 61 628 23 51

Opolski Festiwal Książki

Spotkania autorskie

http://festiwalksiazki.pl/

Zaproszeni na Festiwal Książki w Opolu goście to postacie niebanalne, silnie związane ze środowiskiem literackim w Polsce. Warto poświęcić choć jeden dzień, by wykorzystać niepowtarzalną szansę kontaktu z ulubionymi pisarzami i redaktorami. Spotkania autorskie to także okazja do zdobycia wyczekiwanych pozycji książkowych, opatrzonych dedykacjami. Każda z dyskusji jest zupełnie nieprzewidywalna, gdyż jej przebieg zależy przede wszystkim od zaproszonych gości. Festiwal Książki to wydarzenie, którego po prostu nie można przegapić!

Dane kontaktowe:

Festiwal Książki
Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera, Krakowska 24, 45-075 Opole,
obszar: opolskie
nr kontaktowy: 504 393 244

Akademia Ruchu Rafik

Nauka pływania dla dzieci Gdańsk

http://www.rafik.edu.pl/

Mając na uwadze dobro najmodszych, przez Akademię Ruchu Rafik oferowana jest nauka pływania dla dzieci na terenie Gdańska. Pozwala to wysłać dziecko, aby oswoiło się z wodą i poruszaniem w niej już za młodu. Oprócz samej nauki, dają możliwość doskonalenia techniki pływania, a także korzystania ze specjalnej oferty na pływanie korekcyjne. Wysoka jakość nauki jest gwarantowana przez doświadczenie i odpowiednie wyszkolenie instruktorów, którzy przekazują wiedzę dzieciom. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.rafik.edu.pl/pierwsza-nauka.html

Dane kontaktowe:

Akademia Ruchu Rafik
Jagielońska 14, 80-371 Gdańsk,
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 515 440 600

Niezapomniane wyjazdy

Pielgrzymki Poznań Paradiso

http://www.paradiso.net.pl/

Jeśli chcesz wybrać się na pielgrzymkę, lecz nie posiadasz w tym żadnego doświadczenia, to wiedz że w grupie zorganizowanej jest najraźniej. Firma Paradiso z Poznania organizuje tego typu wyjazdy do większości ważnych miejsc świętych dla Chrześcijaństwa w Europie. Wszelkie szczegóły dotyczące tego tematu znajdują się na stronie internetowej www.paradiso.net.pl. W katalogu znajdziesz między innymi Hiszpanię, Włochy, Francję a nawet Bośnie i Hercegowinę ze słynnym Medjugorie.

Dane kontaktowe:

Biuro Podróży Paradiso
Czarnieckiego 9a, 61-538 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 570 550 155