Rozrywka

CZatCafe.pl

Darmowy czat internetowy

www.czatcafe.pl

Czujesz się samotnie? Masz kilka godzin wolnego czasu? A może po prostu interesuje Cię nawiązywanie nowych znajomości? Warto jest skorzystać z wielu dobrodziejstw, jakie oferuje nam Internet. Dzięki tak wyjątkowemu połączeniu wielu komputerów, możesz prowadzić konwersację zarówno ze swoim sąsiadem, jak i osobą znajdującą się na innym kontynencie. Jeśli jesteś zainteresowany takim rodzajem kontaktu, wejdź na stronę CzatCafe, gdzie znajdziesz darmowy czat internetowy. Pozbawiony jest on fałszywych kont oraz denerwujących reklam. Więcej o sposobie działania tego portalu dowiesz się po kliknięciu w ten link.

Dane kontaktowe:

CzatCafe.pl
Przegródka Pocztowa nr 17 42-693 Krupski Młyn
obszar: śląskie
nr kontaktowy: +48 518 589 613

Podróż do ojczyzny Mickiewicza

Wycieczka do Wilna

www.abdar.pl

Wilno, licząca ponad pół miliona stolica Wilna to jedno z najbardziej popularnych miejsc odwiedzanych przez obywateli naszej państwa. Bogate w zabytki miasto jest nie tylko piękne ale i urokliwe. Polacy stanowiący około 16 procent mieszkańców miasta traktują to miasto jak swoją ojczyznę i w pełni się z nią utożsamiają. Z tego powodu miasto jest ciekawe kulturowo oferując turystom wiele atrakcji. Wycieczka z biurem podróży Abdar to okazja aby przekonać się i zobaczyć na własne czy jak wygląda w tym pięknym mieście niegdyś leżącego na terenie Polski.

Dane kontaktowe:

Abdar
Józefa Piłsudskiego 27/25 31-111 Kraków
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: 12 430 07 34

Agencja Reklamy Czekolada

Organizacja eventów Poznań

arczekolada.pl

Jedną ze specjalności agencji Czekolada stanowi organizacja eventów w Poznaniu lub okolicach. Mogą oni przygotować np. galę jubileuszową, która będzie elegancka i wytworna, dzięki czemu z pewnością zapadnie w pamięć uczestnikom. Można u nich również zamówić piknik firmowy, który może mieć charakter zamknięty i integrować pracowników lub też otwarty, czym przysłuży się budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Impreza w klimacie minionych lat lub bal maskowy? Takie eventy również nie stanowią problemu dla kreatywnej ekipy agencji Czekolada! Więcej na stronie: http://arczekolada.pl/

Dane kontaktowe:

AR Czekolada
Szkolna 1/214 61-832 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 61 628 23 51

Opolski Festiwal Książki

Spotkania autorskie

festiwalksiazki.pl

Zaproszeni na Festiwal Książki w Opolu goście to postacie niebanalne, silnie związane ze środowiskiem literackim w Polsce. Warto poświęcić choć jeden dzień, by wykorzystać niepowtarzalną szansę kontaktu z ulubionymi pisarzami i redaktorami. Spotkania autorskie to także okazja do zdobycia wyczekiwanych pozycji książkowych, opatrzonych dedykacjami. Każda z dyskusji jest zupełnie nieprzewidywalna, gdyż jej przebieg zależy przede wszystkim od zaproszonych gości. Festiwal Książki to wydarzenie, którego po prostu nie można przegapić!

Dane kontaktowe:

Festiwal Książki
Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera, Krakowska 24 45-075 Opole
obszar: opolskie
nr kontaktowy: 504 393 244

Akademia Ruchu Rafik

Nauka pływania dla dzieci Gdańsk

www.rafik.edu.pl

Mając na uwadze dobro najmodszych, przez Akademię Ruchu Rafik oferowana jest nauka pływania dla dzieci na terenie Gdańska. Pozwala to wysłać dziecko, aby oswoiło się z wodą i poruszaniem w niej już za młodu. Oprócz samej nauki, dają możliwość doskonalenia techniki pływania, a także korzystania ze specjalnej oferty na pływanie korekcyjne. Wysoka jakość nauki jest gwarantowana przez doświadczenie i odpowiednie wyszkolenie instruktorów, którzy przekazują wiedzę dzieciom. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.rafik.edu.pl/pierwsza-nauka.html

Dane kontaktowe:

Akademia Ruchu Rafik
Jagielońska 14 80-371 Gdańsk
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 515 440 600

Niezapomniane wyjazdy

Pielgrzymki Poznań Paradiso

www.paradiso.net.pl

Jeśli chcesz wybrać się na pielgrzymkę, lecz nie posiadasz w tym żadnego doświadczenia, to wiedz że w grupie zorganizowanej jest najraźniej. Firma Paradiso z Poznania organizuje tego typu wyjazdy do większości ważnych miejsc świętych dla Chrześcijaństwa w Europie. Wszelkie szczegóły dotyczące tego tematu znajdują się na stronie internetowej www.paradiso.net.pl. W katalogu znajdziesz między innymi Hiszpanię, Włochy, Francję a nawet Bośnie i Hercegowinę ze słynnym Medjugorie.

Dane kontaktowe:

Biuro Podróży Paradiso
Czarnieckiego 9a 61-538 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 570 550 155