Usługi

Profesjonalne i dokładne

Czyszczenie tapicerki meblowej Kraków

http://czyszczeniedywanowkrakow.eu/czyszczenie-mebli

Firma Kalefaktor już od 1990 roku realizuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Zatrudniają oni więc doświadczonych pracowników, którzy dokładnie wiedzą, jak dostosowywać metody działania do konkretnej powierzchni. Realizacja usług następuje przy użyciu nowoczesnego sprzętu piorącego wiodącego na rynku producenta Karcher, który zapewnia zdumiewającą precyzję czyszczenia tapicerki. Warto wiedzieć, że dojazd do klienta na terenie Krakowa jest całkowicie darmowy. Więcej informacji można znaleźć po kliknięciu w ten http://czyszczeniedywanowkrakow.eu/najczestsze-pytania.

Dane kontaktowe:

Kalefaktor
Słomiana 2, 30-316 Kraków,
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: +48 603 642 623

Every Event oferuje

Catering na wesele

http://every-event.pl/

Chcą Państwo zorganizować niesamowite przyjęcie poślubne, które na długo zapadnie w pamięć wszystkim gościom? W takim razie powinni Państwo skorzystać z oferty firmy Every Event i zamówić catering na wesele jakiego jeszcze nie widzieliście. Doświadczony szef kuchni może doskonale przyrządzić każdą wybraną przez Państwa potrawę lub samodzielnie stworzyć jadłospis na biesiadę. Dzięki profesjonalnej obsłudze kelnerek żadnemu z Państwa gości nie zabraknie niczego przez cały czas trwania uroczystości i wszyscy będą mogli doskonale się bawić. Więcej o oferowanych przez tą firmę cateringu na wesele znaleźć można pod adresem: http://every-event.pl/catering-na-wesele/

Dane kontaktowe:

Every Event
plac Wiosny Ludów 2, 61-800 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: +48 690 288 546 nr kontaktowy: (61) 817 82 82

Remonty w Będzinie

Sprawdź ofertę

http://artremo.com.pl/

W historii każdego domu przychodzi moment, w którym niezbędny jest remont. Może być on uwarunkowany różnimy czynnikami, od wadliwej konstrukcji po względy estetyczne. W każdym z przypadku warto powierzyć zadanie renowacji rzetelnej jednostce, która porządnie zajmie się wnętrzem posiadłości klienta. Dla firmy Art-remo z obszarem działania obejmującym Będzin, remonty są połączeniem pasji z pracą. Jej pracownicy dzięki wypracowanym na przestrzeni lat rozwiązaniom potrafią sprostać najbardziej wymagającym zleceniom, a wykorzystywany przez nich nowoczesny sprzęt zapewnia szybki czas realizacji i zadowolenie klienta.

Dane kontaktowe:

ART-REMO Remonty
Józefa Mireckiego 7, 41-300 Dąbrowa Górnicza,
obszar: śląskie
nr kontaktowy: 501 543 511

Urządzenia dla rolnictwa

Podnośniki kubełkowe

http://www.pomkalisz.pl/

Producent POM Kalisz tworzy swoje podnośniki kubełkowe z dbałością o każdy szczegół. Stosują oni do tego celu stal o niezwykle wysokim standardzie, odporną na wpływ kwasów oraz rdzę. Urządzenia te gwarantują w pełni higieniczny i delikatny transport sypkich materiałów spożywczych (np. soli, cukru, mąki), a także przemysłowych (w tym miału węglowego, granulatu i kruszywa) na wysokość do 30 metrów. Posiadają one napęd, który przenoszony jest z silnika przez motoreduktor. Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy POM Kalisz.

Dane kontaktowe:

POM Kalisz
Juliana Tuwima 6, 62-800 Kalisz,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 0627673091

Atrakcja na imprezy

Fotobudka Wrocław

http://fotopiksel.com.pl/

Organizujesz imprezę we Wrocławiu, wesele, komunię, studniówkę czy jubileusz? Chcesz na zawsze zachować te chwile, jednakże interesuje Cię alternatywa dla tradycyjnych usług fotografa? Wejdź na stronę internetową Fotopiksel, a przekonasz się, że fotobudka to bardzo często tańszy i lepszy wybór. Dodatkowo, do każdej usługi można zamówić tematyczne akcesoria, które nie tylko ożywią zdjęcia, ale także sprawią, że goście oddadzą się szalonej zabawie. Odwiedź ich stronę po więcej informacji na ten temat.

Dane kontaktowe:

Foto Piksel
Cedrowa 15/6, 52-112 Wrocław,
obszar: dolnośląskie
nr kontaktowy: 570 349 349

Umów się na wizytę

Dane kontaktowe

http://www.slimfood.pl/kontakt/

Wiele osób zmaga się z nieodpowiednim żywieniem. Ze względu na indywidualne warunki i preferencje, nie zawsze będzie to objawiać się wzrostem wagi. Niezależnie od wyglądu, warto jest zainteresować się poprawą obecnej diety. To, co jemy ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Jeśli sam nie posiadasz wiedzy na temat zdrowego żywienia, warto jest, byś wybrał się do pani dietetyk Magdaleny Oleś z Gdańska. W gabinecie dietetycznym zostanie dla Ciebie przygotowany odpowiedni jadłospis. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na stronę internetową.

Dane kontaktowe:

Slimfood
Józefa Wassowskiego 12/8, 80-225 Gdańsk,
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 509964573

Sprawdź atrakcyjne ceny

Kliknij tutaj

http://annanes.com/

Dobry fotograf w mieście Białystok to coraz rzadziej spotykany fachowiec. Na szczęście Anna Nes to profesjonalistka w każdym calu, dzięki jej umiejętnościom oraz zmysłowi artystycznemu, uwiecznione na fotografiach chwile staną się niezastąpioną pamiątką najważniejszych momentów w życiu. Białystok to nie jedyny obszar na którym fotograf Anna Nes świadczy swoje usługi. Mogą się Państwo z nią kontaktować także w sprawie wykonywania zdjęć w takich miejscowościach jak Hajnówka, Augustów, Łomża czy Suwałki.

Dane kontaktowe:

Fotograf ślubny Anna Nes
Antoniukowska 17/21, 15-740 Białystok,
obszar: podlaskie
nr kontaktowy: 530 622 763

Sprawdzona oferta

Usługi ogrodnicze Słupsk

http://zakladanietrawnika.pl/

Wszystkie usługi ogrodnicze, oferowane przez firmę HORTUS spod Słupska, wyróżniają się dopracowaniem w każdym szczególe. Zatrudniają oni bowiem doświadczonych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, a co więcej, stosują najnowocześniejszy sprzęt. Są w posiadaniu np. innowacyjnych urządzeń Toro Dingo, w tym wielofunkcyjnej minikoparki, czerpaka, niwelatora i nie tylko. Mogą podjąć zarówno jednorazową, jak i stałą współpracę z klientem indywidualnym lub firmą. Podpisując umowę długoterminową, zapewniają sobie Państwo np. regularne usuwanie chwastów i koszenie trawników.

Dane kontaktowe:

Hortus
Ku Słońcu, 76-251 Łosino,
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 511 008 901

JAWAR Bielsko-Biała

Zobacz całość

http://schody5.pl/spiralne.html

Firma JAWAR Bielsko-Biała od lat wykonuje schody spiralne, będące idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy w pomieszczeniu jest mocno ograniczona ilość miejsca. Nie zawsze można skorzystać z konwencjonalnej konstrukcji schodów, na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przychodzą schody spiralne. Dzięki odpowiedniemu ich zaprojektowaniu oraz wykonaniu, zajmują one znikomą ilość miejsca. Bardzo ważnym aspektem posiadania takich schodów jest ich atrakcyjny i ponadczasowy wygląd, dodający wnętrzu dodatkowego charakteru.

Dane kontaktowe:

JAWAR s.c.
Krasińskiego 30, 43-300 Bielsko-Biała,
obszar: śląskie
nr kontaktowy: 602 323 588

Wykształć swój głos

www.wokale.com

http://www.wokale.com/

Każdy, kogo interesuje profesjonalna nauka śpiewu w Poznaniu, może skontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia Głosu i Terapii Dźwiękiem MUSICA HUMANA i umówić się na dogodny termin. Dzięki tym lekcjom, można wykształcić w sobie odpowiednie nawyki związane z oddychaniem, a także zacząć swobodnie wydobywać głos ze swojego gardła. Repertuar zostaje dostosowany indywidualnie i może obejmować zarówno klasykę, jak i muzykę popularną czy rockową. Podczas zajęć, uczniowi towarzyszy akompaniament pianina lub też gotowe podkłady muzyczne.

Dane kontaktowe:

Musica Humana
Gwarna 13, 61-702 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 502 289 270