Usługi

Every Event oferuje

Catering na wesele

every-event.pl

Chcą Państwo zorganizować niesamowite przyjęcie poślubne, które na długo zapadnie w pamięć wszystkim gościom? W takim razie powinni Państwo skorzystać z oferty firmy Every Event i zamówić catering na wesele jakiego jeszcze nie widzieliście. Doświadczony szef kuchni może doskonale przyrządzić każdą wybraną przez Państwa potrawę lub samodzielnie stworzyć jadłospis na biesiadę. Dzięki profesjonalnej obsłudze kelnerek żadnemu z Państwa gości nie zabraknie niczego przez cały czas trwania uroczystości i wszyscy będą mogli doskonale się bawić. Więcej o oferowanych przez tą firmę cateringu na wesele znaleźć można pod adresem: http://every-event.pl/catering-na-wesele/

Dane kontaktowe:

Every Event
plac Wiosny Ludów 2 61-800 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 690288546

Remonty w Będzinie

Sprawdź ofertę

artremo.com.pl

W historii każdego domu przychodzi moment, w którym niezbędny jest remont. Może być on uwarunkowany różnimy czynnikami, od wadliwej konstrukcji po względy estetyczne. W każdym z przypadku warto powierzyć zadanie renowacji rzetelnej jednostce, która porządnie zajmie się wnętrzem posiadłości klienta. Dla firmy Art-remo z obszarem działania obejmującym Będzin, remonty są połączeniem pasji z pracą. Jej pracownicy dzięki wypracowanym na przestrzeni lat rozwiązaniom potrafią sprostać najbardziej wymagającym zleceniom, a wykorzystywany przez nich nowoczesny sprzęt zapewnia szybki czas realizacji i zadowolenie klienta.

Dane kontaktowe:

ART-REMO Remonty
Józefa Mireckiego 7 41-300 Dąbrowa Górnicza
obszar: śląskie
nr kontaktowy: 501 543 511

Urządzenia dla rolnictwa

Podnośniki kubełkowe

www.pomkalisz.pl

Producent POM Kalisz tworzy swoje podnośniki kubełkowe z dbałością o każdy szczegół. Stosują oni do tego celu stal o niezwykle wysokim standardzie, odporną na wpływ kwasów oraz rdzę. Urządzenia te gwarantują w pełni higieniczny i delikatny transport sypkich materiałów spożywczych (np. soli, cukru, mąki), a także przemysłowych (w tym miału węglowego, granulatu i kruszywa) na wysokość do 30 metrów. Posiadają one napęd, który przenoszony jest z silnika przez motoreduktor. Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy POM Kalisz.

Dane kontaktowe:

POM Kalisz
Juliana Tuwima 6 62-800 Kalisz
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 0627673091

Atrakcja na imprezy

Fotobudka Wrocław

fotopiksel.com.pl

Organizujesz imprezę we Wrocławiu, wesele, komunię, studniówkę czy jubileusz? Chcesz na zawsze zachować te chwile, jednakże interesuje Cię alternatywa dla tradycyjnych usług fotografa? Wejdź na stronę internetową Fotopiksel, a przekonasz się, że fotobudka to bardzo często tańszy i lepszy wybór. Dodatkowo, do każdej usługi można zamówić tematyczne akcesoria, które nie tylko ożywią zdjęcia, ale także sprawią, że goście oddadzą się szalonej zabawie. Odwiedź ich stronę po więcej informacji na ten temat.

Dane kontaktowe:

Foto Piksel
Sikorskiego 1/13 58-330 Jedlina-Zdrój
obszar: dolnośląskie
nr kontaktowy: 570 349 349

Umów się na wizytę

Dane kontaktowe

www.slimfood.pl

Wiele osób zmaga się z nieodpowiednim żywieniem. Ze względu na indywidualne warunki i preferencje, nie zawsze będzie to objawiać się wzrostem wagi. Niezależnie od wyglądu, warto jest zainteresować się poprawą obecnej diety. To, co jemy ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Jeśli sam nie posiadasz wiedzy na temat zdrowego żywienia, warto jest, byś wybrał się do pani dietetyk Magdaleny Oleś z Gdańska. W gabinecie dietetycznym zostanie dla Ciebie przygotowany odpowiedni jadłospis. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na stronę internetową.

Dane kontaktowe:

Slimfood
Józefa Wassowskiego 12/8 80-225 Gdańsk
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 509964573

Sprawdź atrakcyjne ceny

Kliknij tutaj

annanes.com

Dobry fotograf w mieście Białystok to coraz rzadziej spotykany fachowiec. Na szczęście Anna Nes to profesjonalistka w każdym calu, dzięki jej umiejętnościom oraz zmysłowi artystycznemu, uwiecznione na fotografiach chwile staną się niezastąpioną pamiątką najważniejszych momentów w życiu. Białystok to nie jedyny obszar na którym fotograf Anna Nes świadczy swoje usługi. Mogą się Państwo z nią kontaktować także w sprawie wykonywania zdjęć w takich miejscowościach jak Hajnówka, Augustów, Łomża czy Suwałki.

Dane kontaktowe:

Fotograf ślubny Anna Nes
Antoniukowska 17/21 15-740 Białystok
obszar: podlaskie
nr kontaktowy: 530 622 763

Sprawdzona oferta

Usługi ogrodnicze Słupsk

zakladanietrawnika.pl

Wszystkie usługi ogrodnicze, oferowane przez firmę HORTUS spod Słupska, wyróżniają się dopracowaniem w każdym szczególe. Zatrudniają oni bowiem doświadczonych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, a co więcej, stosują najnowocześniejszy sprzęt. Są w posiadaniu np. innowacyjnych urządzeń Toro Dingo, w tym wielofunkcyjnej minikoparki, czerpaka, niwelatora i nie tylko. Mogą podjąć zarówno jednorazową, jak i stałą współpracę z klientem indywidualnym lub firmą. Podpisując umowę długoterminową, zapewniają sobie Państwo np. regularne usuwanie chwastów i koszenie trawników.

Dane kontaktowe:

Hortus
Ku Słońcu 76-251 Łosino
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 511 008 901

JAWAR Bielsko-Biała

Zobacz całość

schody5.pl

Firma JAWAR Bielsko-Biała od lat wykonuje schody spiralne, będące idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy w pomieszczeniu jest mocno ograniczona ilość miejsca. Nie zawsze można skorzystać z konwencjonalnej konstrukcji schodów, na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przychodzą schody spiralne. Dzięki odpowiedniemu ich zaprojektowaniu oraz wykonaniu, zajmują one znikomą ilość miejsca. Bardzo ważnym aspektem posiadania takich schodów jest ich atrakcyjny i ponadczasowy wygląd, dodający wnętrzu dodatkowego charakteru.

Dane kontaktowe:

JAWAR s.c.
Krasińskiego 30 43-300 Bielsko-Biała
obszar: śląskie
nr kontaktowy: 602 323 588

Wykształć swój głos

www.wokale.com

www.wokale.com

Każdy, kogo interesuje profesjonalna nauka śpiewu w Poznaniu, może skontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia Głosu i Terapii Dźwiękiem MUSICA HUMANA i umówić się na dogodny termin. Dzięki tym lekcjom, można wykształcić w sobie odpowiednie nawyki związane z oddychaniem, a także zacząć swobodnie wydobywać głos ze swojego gardła. Repertuar zostaje dostosowany indywidualnie i może obejmować zarówno klasykę, jak i muzykę popularną czy rockową. Podczas zajęć, uczniowi towarzyszy akompaniament pianina lub też gotowe podkłady muzyczne.

Dane kontaktowe:

Musica Humana
Gwarna 13 61-702 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 502 289 270

Sprawdź ofertę serwisu

Strona internetowa

www.rc2000.net.pl

Naprawa laptopów w firmie RC2000 Poznań to gwarancja wysokiej jakości wykonywanej usługi oraz bezproblemowego przywrócenia laptopa do pełnej sprawności. W skład oferty wchodzi nie tylko instalacja nowego oprogramowania ale także skomplikowane prace związane z naprawą poszczególnych podzespołów. Naprawa laptopa często wiąże się ze sporymi kosztami, na szczęście RC2000 Poznań do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, tak aby jego koszt był jak najbardziej przystępny dla każdej ze stron. Warto zapoznać się ze szczegółami oferty, które dostępne są na stronie rc2000.net.pl.

Dane kontaktowe:

RC2000 Sklep Serwis Komputerowy Piątkowo
Jaroczyńskiego 22 60-692 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 61 825 36 42