Zdrowie

Najlepsza oferta w mieście

Catering dla firm gdynia

http://foodforgood.pl/oferta/

Planujesz wyjątkowe wydarzenie i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie jak należy? Masz dosyć klasycznych bankietowych, ciężkich potraw? A może po prostu dbasz o zdrowie swoje i pracowników? W Gdyni swoją siedzibę ma Food for Good – firma założona przez pasjonatki zdrowego żywienia. Ich catering dla firm to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby wprowadzić coś świeżego, a jednocześnie odżywczego do zorganizowanego wydarzenia. Wejdź na stronę internetową Food for Good po więcej informacji.

Dane kontaktowe:

Food for Good
Piłsudskiego 30, 81-378 Gdynia,
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 601 656 116

Heget

Szkoła rodzenia Poznań

http://www.heget.pl/

Spodziewasz się pierwszego dziecka i nie wiesz co Cię czeka? Heget to szkoła rodzenia w Poznaniu, która oferuje swoim klientom przekazanie kompleksowej wiedzy. Jest to miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera i działa mają na uwadze szczególne dobro przyszłych mam. Oprócz wiedzy, będzie można tam wybrać swoją położną, co na pewno jest niebywałym atutem tej szkoły. W swojej ofercie posiadają również dwie opcje prowadzenia zajęć bezpłatną i płatna, które nie różnią się przekazywaną wiedzą, a jedynie dodatkami.

Dane kontaktowe:

Heget - Bezpłatna szkoła rodzenia
Kanclerska 2, 60-327 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 795 884 422

Sole do kąpieli w atrakcyjnych cenach

http://zdrowa-sol.pl/pl/sole-do-kapieli-spa

http://zdrowa-sol.pl/pl/sole-do-kapieli-spa

Sole do kąpieli to jedna z najciekawszych pozycji w ofercie sklepu internetowego Zdrowa Sól. Dzięki swoim niepodważalnym właściwościom, mają one zbawiennie wpływ na ludzki organizm, a przede wszystkim na skórę. Sole do kąpieli należy stosować przynajmniej raz w tygodniu. Dla zmaksymalizowania efektów, należy stosować regularne kąpiele z tym dodatkiem. Wiele dostępnych kompozycji zapachowych sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szczegóły oferty dostępne są pod adresem zdrowa-sol.pl.

Dane kontaktowe:

Zdrowa sól
Wojska Polskiego 14, 36-050 Sokołów Małopolski,
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: 507 364 035

Oferta dla każdego

Dobry dietetyk Poznań

http://dietomat.pl/

Wiele osób zdaje sobie sprawię, że kluczowym elementem w utrzymaniu dobrego zdrowia jest dieta. Z tego względu, jeśli już wielokrotnie próbowałeś przejść na zdrowy tryb życia, warto jest zainteresować się usługami Dietomat z Poznania. Ten gabinet prowadzony jest przez dwie profesjonalistki, a jednocześnie pasjonatki zdrowej żywności, która wspomaga nie tylko ciało, ale również i umysł. Wiedzą, że dobry dietetyk to taki, który odpowiednio wysłucha swojego pacjenta i właściwie dobierając składniki wspomoże jego organizm w naturalnej walce.

Dane kontaktowe:

Dietomat
pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: +48 503 609 007

Dostępny dla wszystkich

Dentysta Poznań

http://qualitydent.pl/

Mieszkasz w Poznaniu i szukasz stomatologa, który będzie charakteryzował się przyjaznym podejściem do pacjenta? Warto jest odwiedzić Q-Dent. W tym gabinecie pracują tylko starannie wybrani specjaliści, którzy dzięki wieloletniej praktyce byli w stanie zdobyć bogate doświadczenie. Posiadają odpowiednich profesjonalistów zajmujących się stomatologią estetyczną, mikroskopową, chirurgią czy też implantologią. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy ten dentysta spełnia wszystkie Twoje wymagania, wejdź na stronę: http://qualitydent.pl/o-nas/

Dane kontaktowe:

Q-Dent
Starołęcka 42, 61-360 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: +48 730 955 230

Zadbaj o zdrowe zęby

Stomatolog Białołęka - Anna Szczepanik

http://www.stomatologiarodzinna.pl/

Anna Szczepanik to świetnie wykwalifikowany i doświadczony stomatolog. Przyjmuje ona pacjentów głównie z Białołęki, Bródna i Targówka, ale tak naprawdę każdy może udać się do jej gabinetu. Wraz z innymi zatrudnionymi tam dentystkami, realizuje wiele różnych zabiegów z zakresu endodoncji, periodontologii, a nawet chirurgii. Nowoczesny sprzęt pozwala tamtejszym specjalistkom pracować również z użyciem lasera, rentgena czy ultradźwięków. Ponadto, umożliwiają znieczulenie na wiele sposobów.

Dane kontaktowe:

Stomatologia Rodzinna
Ludwika Kondratowicza 18/408, 03-285 Warszawa,
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 22 301 02 62

Otwarta dla każdego

Poradnia dietetyczna Gdynia

http://zdrowienatacy.pl/

Poradnia dietetyczna Zdrowie Na Tacy, działa na rynku od dłuższego czasu, przez co stale powiększa się grono jej zadowolonych klientów. Jednym z głównych obszarów działania poradni jest układanie indywidualnie dostosowanych do klientów diet. Specjaliści przygotowujący jadłospisy kierują się przede wszystkim zdrowiem i dobrym samopoczuciem klienta. Zgłaszając się do poradni mają Państwo gwarancję indywidualnego doradztwa, dostosowanego do Państwa potrzeb i trybu życia. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie poradni w Gdyni, pod numerem telefonu 604587929.

Dane kontaktowe:

Zdrowie Na Tacy
Żwirowa 1, 81-010 Gdynia,
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: +48 604 587 929

Prywatna pielęgniarka

http://vilena.de/

http://vilena.de/seniorenpflege,193,de.html

Najlepsza pomoc dla osób starszych to prywatna pielęgniarka, która zna pacjenta i będzie mogła monitorować jego stan 24 godziny na dobę. Opieka nad seniorami to praca dla osób które mają wysokie kwalifikacje, doświadczenie i odpowiedni charakter. W Niemczech wymagana jest dodatkowo dobra znajomość języka niemieckiego oraz certyfikat. Jeśli poszukujesz pomocy przy opiece Twoich rodziców lub dziadków zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.

Dane kontaktowe:

Vilena
Sendlinger Str. 24, 80331 München,
obszar:
nr kontaktowy: +49 89 416148540

Profesjonalne szkolenia

Kurs kpp Małopolska

http://kursmed.pl/

Centrum Szkoleń Ratowniczych KURS-MED zapewnia Państwu profesjonalny kurs KPP w Małopolsce. Warto go odbyć, aby w ekstremalnych sytuacjach móc szybko zareagować i skutecznie pomóc poszkodowanej osobie. Bez znajomości odpowiednich technik, mimo dobrych chęci, niejednokrotnie można przez przypadek zaszkodzić rannemu. Świetnie wykwalifikowana kadra KURS-MED nauczy Państwa m.in. jak tamować krwawienie, unieruchamiać kończyny, bezpiecznie obracać poszkodowanego czy przywracać mu właściwe krążenie i oddech.

Dane kontaktowe:

KURS-MED
Nadbrzeżna 65, 33-300 Nowy Sącz,
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: +48 796 707 909

Najlepsze techniki pracy

Szkolenia stomatologia estetyczna

http://akademiadawsona.pl/

Akademia Dawsona to wyspecjalizowany podmiot na poznańskim rynku usług stomatologicznych, oferujący różnorodne szkolenia. Stomatologia estetyczna jest dziedziną, którą każdy dentysta powinien opanować do perfekcji, gdyż pacjentom coraz częściej zależy nie tylko na zdrowych, ale i na pięknych zębach. Promienny uśmiech to podstawa dobrego samopoczucia i braku kompleksów, dlatego Akademia Dawsona nauczy Państwa, jak wykonywać estetyczne, trwałe wypełnienia zębów, także tych przednich.

Dane kontaktowe:

Akademia Dawsona
Mogileńska 10A/2, 61-052 Poznań,
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 508 561 070