Zdrowie

Najlepsza oferta w mieście

Catering dla firm gdynia

foodforgood.pl

Planujesz wyjątkowe wydarzenie i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie jak należy? Masz dosyć klasycznych bankietowych, ciężkich potraw? A może po prostu dbasz o zdrowie swoje i pracowników? W Gdyni swoją siedzibę ma Food for Good – firma założona przez pasjonatki zdrowego żywienia. Ich catering dla firm to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby wprowadzić coś świeżego, a jednocześnie odżywczego do zorganizowanego wydarzenia. Wejdź na stronę internetową Food for Good po więcej informacji.

Dane kontaktowe:

Food for Good
Piłsudskiego 30 81-378 Gdynia
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: 601 656 116

Heget

Szkoła rodzenia Poznań

www.heget.pl

Spodziewasz się pierwszego dziecka i nie wiesz co Cię czeka? Heget to szkoła rodzenia w Poznaniu, która oferuje swoim klientom przekazanie kompleksowej wiedzy. Jest to miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera i działa mają na uwadze szczególne dobro przyszłych mam. Oprócz wiedzy, będzie można tam wybrać swoją położną, co na pewno jest niebywałym atutem tej szkoły. W swojej ofercie posiadają również dwie opcje prowadzenia zajęć bezpłatną i płatna, które nie różnią się przekazywaną wiedzą, a jedynie dodatkami.

Dane kontaktowe:

Heget - Bezpłatna szkoła rodzenia
Kanclerska 2 60-327 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 795 884 422

Sole do kąpieli w atrakcyjnych cenach

http://zdrowa-sol.pl/pl/sole-do-kapieli-spa

zdrowa-sol.pl

Sole do kąpieli to jedna z najciekawszych pozycji w ofercie sklepu internetowego Zdrowa Sól. Dzięki swoim niepodważalnym właściwościom, mają one zbawiennie wpływ na ludzki organizm, a przede wszystkim na skórę. Sole do kąpieli należy stosować przynajmniej raz w tygodniu. Dla zmaksymalizowania efektów, należy stosować regularne kąpiele z tym dodatkiem. Wiele dostępnych kompozycji zapachowych sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szczegóły oferty dostępne są pod adresem zdrowa-sol.pl.

Dane kontaktowe:

Poradnia Logopedyczna
Basztowa 19/14 58-316 Wałbrzych
obszar: dolnośląskie
nr kontaktowy: 725 472 752

Oferta dla każdego

Dobry dietetyk Poznań

dietomat.pl

Wiele osób zdaje sobie sprawię, że kluczowym elementem w utrzymaniu dobrego zdrowia jest dieta. Z tego względu, jeśli już wielokrotnie próbowałeś przejść na zdrowy tryb życia, warto jest zainteresować się usługami Dietomat z Poznania. Ten gabinet prowadzony jest przez dwie profesjonalistki, a jednocześnie pasjonatki zdrowej żywności, która wspomaga nie tylko ciało, ale również i umysł. Wiedzą, że dobry dietetyk to taki, który odpowiednio wysłucha swojego pacjenta i właściwie dobierając składniki wspomoże jego organizm w naturalnej walce.

Dane kontaktowe:

Dietomat
pl. Wiosny Ludów 2 61-831 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 503609007

Zadbaj o zdrowe zęby

Stomatolog Białołęka - Anna Szczepanik

www.stomatologiarodzinna.pl

Anna Szczepanik to świetnie wykwalifikowany i doświadczony stomatolog. Przyjmuje ona pacjentów głównie z Białołęki, Bródna i Targówka, ale tak naprawdę każdy może udać się do jej gabinetu. Wraz z innymi zatrudnionymi tam dentystkami, realizuje wiele różnych zabiegów z zakresu endodoncji, periodontologii, a nawet chirurgii. Nowoczesny sprzęt pozwala tamtejszym specjalistkom pracować również z użyciem lasera, rentgena czy ultradźwięków. Ponadto, umożliwiają znieczulenie na wiele sposobów.

Dane kontaktowe:

Stomatologia Rodzinna
Ludwika Kondratowicza 18/408 03-285 Warszawa
obszar: mazowieckie
nr kontaktowy: 22 301 02 62

Otwarta dla każdego

Poradnia dietetyczna Gdynia

zdrowienatacy.pl

Poradnia dietetyczna Zdrowie Na Tacy, działa na rynku od dłuższego czasu, przez co stale powiększa się grono jej zadowolonych klientów. Jednym z głównych obszarów działania poradni jest układanie indywidualnie dostosowanych do klientów diet. Specjaliści przygotowujący jadłospisy kierują się przede wszystkim zdrowiem i dobrym samopoczuciem klienta. Zgłaszając się do poradni mają Państwo gwarancję indywidualnego doradztwa, dostosowanego do Państwa potrzeb i trybu życia. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie poradni w Gdyni, pod numerem telefonu 604587929.

Dane kontaktowe:

Zdrowie Na Tacy
Żwirowa 1 81-010 Gdynia
obszar: pomorskie
nr kontaktowy: +48 604 587 929

Profesjonalne szkolenia

Kurs kpp Małopolska

kursmed.pl

Centrum Szkoleń Ratowniczych KURS-MED zapewnia Państwu profesjonalny kurs KPP w Małopolsce. Warto go odbyć, aby w ekstremalnych sytuacjach móc szybko zareagować i skutecznie pomóc poszkodowanej osobie. Bez znajomości odpowiednich technik, mimo dobrych chęci, niejednokrotnie można przez przypadek zaszkodzić rannemu. Świetnie wykwalifikowana kadra KURS-MED nauczy Państwa m.in. jak tamować krwawienie, unieruchamiać kończyny, bezpiecznie obracać poszkodowanego czy przywracać mu właściwe krążenie i oddech.

Dane kontaktowe:

KURS-MED
Nadbrzeżna 65 33-300 Nowy Sącz
obszar: małopolskie
nr kontaktowy: 796707909

Najlepsze techniki pracy

Szkolenia stomatologia estetyczna

akademiadawsona.pl

Akademia Dawsona to wyspecjalizowany podmiot na poznańskim rynku usług stomatologicznych, oferujący różnorodne szkolenia. Stomatologia estetyczna jest dziedziną, którą każdy dentysta powinien opanować do perfekcji, gdyż pacjentom coraz częściej zależy nie tylko na zdrowych, ale i na pięknych zębach. Promienny uśmiech to podstawa dobrego samopoczucia i braku kompleksów, dlatego Akademia Dawsona nauczy Państwa, jak wykonywać estetyczne, trwałe wypełnienia zębów, także tych przednich.

Dane kontaktowe:

Akademia Dawsona
Mogileńska 10A/2 61-052 Poznań
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 508 561 070

Zadbaj o swoją sylwetkę

A. Grzelak dietetyk Poznań

adriannagrzelak.pl

Adrianna Grzelak to renomowana pani dietetyk, która doskonale zna się na swoim fachu. Na stronie internetowej adriannagrzelak.pl znajdziesz wiele interesujących artykułów, które rzucają trochę światła na zagadnienia związane ze wszelkiego rodzaju aspektami zdrowego odżywiania. Dietetyk prowadzi gabinet w centrum Poznania, a oprócz tego świadczy też usługi u swoich klientów. Jest to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji kiedy po południu nie ma się za wiele czasu na załatwienie wszystkich spraw.

Dane kontaktowe:

Vita-Sfera Dietetyk Adrianna Grzelak
Górna 7 63-400 Ostrów Wielkopolski
obszar: wielkopolskie
nr kontaktowy: 509 640 659

Skuteczne metody na obranie słusznej drogi

Terapia rodzinna Wałbrzych

www.ipp-alterego.pl

Jeśli czujesz, że waszej rodzinie coś nie gra, przeżyliście jakąś traumę to koniecznie skontaktujcie się ze specjalistą, który pomoże wam w wyjściu na prostą. Tego typu problemy są często ignorowane. To z kolei może prowadzić do bardzo niebezpiecznych następstw. Wejdź na stronę internetową www.ipp-alterego.pl i zapoznaj się z usługami z których możesz skorzystać w Wałbrzychu. IPP Alterego to sprawdzona marka, której możesz zaufać, wystarczy, że się otworzysz.

Dane kontaktowe:

Poradnia Logopedyczna
Basztowa 19/14 58-316 Wałbrzych
obszar: dolnośląskie
nr kontaktowy: 725 472 752